Producent okien dachowych Velux Fakro Takie okna spełniają wymogi

Informacje

Dodany: 2020-07-15
Kategoria: Okna dachowe

Tagi dla artykułu
art

Producent okien dachowych Velux Fakro Takie okna spełniają wymogi dla produktów przeznaczonych do domów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Plastikowe okna dachowe to uniwersalne rozwiązanie stosowane na poddaszach domów i firm. Kiedy drewniane, a kiedy plastikowe okna dachowe? Plastikowe okna dachowe nie oznacza rezygnacji z estetycznego wyglądu. Dzięki odpowiedniej konstrukcji okien oraz kołnierzy uszczelniających, okna dachowe OptiLight mogą być montowane w dachach, których kąt nachylenia wynosi od 15° do 90°, a okna Optilight w wersji klapowej w dachach o kącie nachylenia 20- 55°. Pozwala to na szeroki zakres zastosowania okien. Za sprawą wykorzystania odpowiedniej konstrukcji okien oraz kołnierzy uszczelniających, okna dachowe OptiLight mogą być montowane w dachach, których kąt nachylenia wynosi od 15° do 90°. Otwiera to szereg możliwości i pozwala to na bardzo szeroki zakres zastosowania oraz możliwość odpowiedzenia na zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów. Przekręcając klamkę o 90° następuje rozłączenie siłownika ze skrzydłem, w przypadku braku prądu, montażu okna lub potrzeby umycia szyby zewnętrznej. Klamka umieszczona w dolnej części skrzydła zapewnia łatwą i wygodną obsługę okna nawet w przypadku wysokiego montażu okna w dachu. Oferowana w standardzie klamka z kluczykiem w dolnej części skrzydła daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa - chroni przed otworzeniem skrzydła z zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia.

Okna wyłazowe,

SK10, 114 cm https://velshop.pl/ x 160 cm,

UK08, 134 cm x 140 cm,

4 - kod produkcji

Zewnętrzne szkło bezpieczne, hartowane, odporne na gradobicie

Linia Standard okien dachowych VELUX daje możliwość wyboru materiału, z jakich okna zostaną wykonane. Obydwie wersje posiadają możliwość wentylacji za pomocą mikrouchyłów okna, ale tylko OptiLight VB pozwala na wentylację pomieszczenia przy zamkniętym oknie. Mikrouchylenia, dzięki szczelinom pomiędzy skrzydłem i ościeżnicą pozwalają na napływ świeżego powietrza do pomieszczenia. Mikrouchylenia, dzięki szczelinom pomiędzy skrzydłem a ościeżnicą pozwalają na napływ świeżego powietrza do pomieszczenia. Nawiewnik, który jest elementem charakterystycznym tego okna, jest umiejscowiony w jego ościeżnicy co pozwala na manualne kontrolowanie napływu świeżego powietrza przez jego użytkowników. Zawias umieszczony w połowie wysokości okna, umożliwia obrót skrzydła i pozostawienie go w pozycji otwartej.Okna obrotowe obsługiwane są za pomocą klamki z dwustopniowym mikrouchyleniem, umieszczonej w dolnej części skrzydła. Zawiasy, które znajdują się w połowie wysokości okna pozwalają na pozostawienie skrzydła w pozycji uchylonej oraz obrót skrzydła maksymalnie o kąt 180°, który pozwala na swobodne umycie zewnętrznej szyby okna. Okna dachowe wyposażone zostały w dwuszybowy pakiet o grubości 24 mm, dzięki czemu okno charakteryzuje się dobrymi parametrami izolacji termicznej oraz akustycznej. Okna wyposażone są w jednokomorowy zestaw szybowy o gr. 24mm, który zapewnia bardzo dobre parametry izolacji termicznej oraz akustycznej, wsp.

Przyjmujemy i realizujemy zamówienia na okna dachowe, akcesoria, montaż okien i części zamiennych oraz serwis pogwarancyjny. Dlatego tak ważne jest, aby montaż kołnierza uszczelniającego został wykonany bardzo rzetelnie, nie pomijając żadnego kroku. 20° do 55°. Ze standardowym modelem są połączone za pomocą kołnierza kolankowego, którego rozmiar jest uzależniony od wymiarów. Tradycyjne okna połaciowe: drewniane: GGL INTEGRA i GGL 3073 oraz okna w technologii rdzenia drewnianego pokrywanego poliuretanem: GGU INTEGRA i GGU 0073 można montować w płaskim dachu za pomocą skrzynkowej konstrukcji oraz specjalnego kołnierza o symbolu ECX. Dodatkowo są one wprost stworzone dla miłośników natury, ponieważ umożliwiają zastosowanie technologii zielonego dachu. Warto także zwrócić uwagę na to, że drewniane okna dachowe tej marki to zastosowanie innowacyjnych rozwiązań - dzięki czemu można je dostosować do potrzeb XXI klienta. Jakość produktów od Fakro jest potwierdzona certyfikatem, a ceny za tą jakość są dość przystępne - dzięki czemu każdy może skorzystać z tej klasy produktów względem własnych potrzeb.