Równie niebanalnie prezentuje się seria

Informacje

Dodany: 2020-06-02
Kategoria: lampy

art

Równie niebanalnie prezentuje się seria lamp Azzardo Izza, wśród której dostępna jest zarówno lampa wisząca, jak i też kinkiety w kolorze białym i czarnym do wyboru. Jest to też świetna możliwość bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą oraz poradzenia się w interesujących Państwa kwestiach związanych z wyborem lamp Azzardo. Jej zaletą jest możliwość zmiany długości zwisu, co pozwala podwiesić ją zarówno w standardowych salonach, jak i ozdobić nią sufit wysokich sal bankietowych. Zróżnicowane zarówno pod względem designu, formy, jak i pełnionej funkcji znajdują zastosowanie w różnych typach pomieszczeń, a nawet w przestrzeni zewnętrznej. Mając ten spot z ruchomym źródłem światła doskonale można bowiem doświetlić zarówno przestrzenie robocze, jak i podkreślić charakter niedużych elementów dekoracyjnych.

789 zł brutto Niezwykle ozdobne propozycje, których ornament zachwyci każdego Quick view Modele zamknięte w geometrycznych kształtach koła, walca, sześcianu lub kwadratu Wyślij do znajomego Wyślij do znajomego Oraz wiele innych modeliOferujemy warianty stylowych lamp wiszących, stołowych i podłogowych odpowiednie dla wszystkich domowych pomieszczeń, ale wiele z nich sprawdzi się również doskonale w restauracjach, biurach czy hotelach. Każda lampa Azzardo to przemyślane rozwiązanie, które poza atrakcyjnym wyglądem cechuje również funkcjonalność. W każdym jednak przypadku możemy dostrzec trzy podstawowe cechy: prostotę, minimalizm i funkcjonalność. Natomiast serie Quince, Impress albo Burn to produkt, po który sięgną Klienci poszukujący czegoś bardziej ozdobnego, jednak wciąż nieprzejaskrawionego. AZzardo Bross to oświetlenie techniczne, które jednak z powodzeniem odnajdzie się jako lampy do salonu czy kuchni. Lampy sygnowane marką Azzardo są efektowne wizualnie, a jednocześnie niesamowicie trwałe i funkcjonalne.

Cena powyżej 400 złotych nie jest niska, ale Azzardo jest bardzo znaną, nawet luksusową marką. Już teraz zapoznaj się z bogatą ofertą oświetlenia Azzardo i wybierz coś wyjątkowego dla siebie. Zapraszamy do za zapoznania się z lampy azzardo naszą ofertą w której znajdziecie nowoczesne oświetlenie włoskie, hiszpańskie, polskie, czeskie lampy wiszące Azzardo Luxury Light Poznań dystrybutor nowoczesnego oświetlenia, życzymy miłego oglądania. Produkt klasy lampy wiszące przyda się w każdym lokalu mieszkalnym. Są to oryginale wyroby producenta, które wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów i będą stanowić perfekcyjną ozdobę wszystkich wnętrz bez względu na ich przeznaczenie. Jeżeli chcieliby Państwo na własne oczy zobaczyć wyroby Azzardo Warszawa jest miastem, w którym znajduje się sklep stacjonarny Boxlab. Z całą pewnością od wielu nie będziecie Państwo mogli oderwać wzroku.