Uświetnij wyjątkową okazję niepowtarzalnym trunkiem

Ofertę Weselną przygotowaliśmy specjalnie dla Was, aby uświetnić najważniejszy i najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Pozwólcie swoim gościom uczcić i upamiętnić tę jedyną w swoim rodzaju okazję toastami z najwyższej jakości tradycyjnej polskiej wódki, nalewanej z butelek przygotowanych zgodnie z Waszym życzeniem.

Butelka może zostać ozdobiona zdjęciem Młodej Pary, lub dowolnym innym zdjęciem – to Wy przecież wiecie najlepiej, jaki projekt najlepiej ozdobi Wasze wesele. Na zdjęciu możemy również umieścić dowolny napis, którego sobie zażyczycie.

Etykiety są niewrażliwe na temperaturę, zarówno wysoką jak i bardzo niską, trwałe i odporne na wilgoć. Po przesłaniu do nas Waszego zdjęcia (koniecznie dobrej jakości) prześlemy do Was projekt graficzny do akceptacji. Dopiero gdy uznacie, że wizualizacja jest idealna – przygotowujemy butelki. Po około 10 dniach przesyłamy je pod wskazany adres.

Jeśli chcesz uczcić okazję inną niż Wesele – w końcu nie jest to jedyna dobra okazja by świętować – możemy przygotować również butelki bez napisu „Sto lat Młodej Parze”. Zdjęcie jubilata lub solenizanta na trunku doskonale uzupełni klimat imprezy.