Alkohol klasy business

Jaki podarunek jest najbardziej uniwersalny i zawsze w modzie? Jaki „przydatny gadżet” na pewno nie zostanie wyrzucony lub zapomniany i na pewno zostanie użyty, zazwyczaj w towarzystwie potencjalnych nowych klientów? Jaka nagroda za wyniki lub staż pracy najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Co stanowi najważniejszy element wspomagający integrację na imprezach firmowych? Na te pytania nie trzeba chyba odpowiadać.

Co jest lepsze od butelki dobrego alkoholu? Butelka BARDZO dobrego alkoholu, oznakowana logiem Twojej firmy i zapakowana w sposób, który najlepiej podkreśli profesjonalizm i wyjątkowość Twojego biznesu.

Zaprojektujemy dla Ciebie etykiety, które nie pozwolą o Twojej firmie zapomnieć. Wykonamy opakowania z papieru, drewna, metalu, szkła, lub dowolnego materiału jakiego sobie zażyczysz, w indywidualnej formie i z ręcznie tworzonymi zdobieniami. Dostarczymy trunek do Twojej firmy, od razu na Twoją imprezę, lub bezpośrednio do Twoich klientów, z indywidualnymi dedykacjami.

A gdy Twoi partnerzy biznesowi, pracownicy, potencjalni klienci lub ważni dostawcy skosztują prezentu od Ciebie, gwarantujemy, że bardzo długo będą wspominać Cię z szerokim uśmiechem na twarzy.

Copyright Manufaktura Alkoholi Gatunkowych Copernicus sp. z.o.o

Projekt i realizacja BBLAB