Aktualności

Kolejna nominacja projektu Nicolaus Copernicus

2018-02-21

Po tym jak w listopadzie ubiegłego roku projekt Nicolausa Copernicusa został wyróżniony przez Packaging of The World – portal publikujący najlepsze projekty opakowań z całego świata, mamy zaszczyt poinformować, że ten sam projekt stworzony przez agencję Jekyll & Hyde Branding Studio został nominowany przez ART OF PACKAGING, ogólnopolski Konkurs na najlepsze opakowanie roku w kategorii „opakowanie flekso”. Gala rozstrzygająca konkurs odbędzie się 5 marca w Poznaniu. Lista nominacji dostępna jest pod niniejszym linkiem.

Klimatyczna degustacja produktów Craft Distillery

2018-02-06

Tak, jak informowaliśmy dnia 31 stycznia br. w Warszawie odbyła się degustacja alkoholi Manufaktury Alkoholi Gatunkowych Copernicus. Klimatyczne spotkanie odbyło się w piwnicach Klar Cocktail Bar przy ul. Krakowskie Przedmieście. Uczestnicy na spotkaniu poprowadzonym przez Pana Łukasza Gołębiewskiego, redaktora naczelnego magazynu „Aqua Vitae” mogli spróbować m.in. London Ginu, Absyntu, Ziemniaka Kujawskiego, Orkiszu oraz Pigwy z Brandy de Jerez. Opis z tego spotkania oraz fotorelację można zobaczyć na portalu Spirtis, klikając w niniejszy link.

Absynt & Orkisz – Alkoholowy Debiut Roku 2017 wg. Spirits

2018-01-23

Spirtis.com.pl to portal publikujący najciekawsze, degustowane przez wykwalifikowanych fachowców alkohole z całego świata. Produkty Manufaktury Alkoholi Gatunkowych Copernicus regularnie pojawiają się na tej witrynie, a jako ciekawostkę możemy Państwu przekazać, że wyróżnienie w plebiscycie Alkoholowy Debiut Roku 2017 otrzymał nasz produkt Craft Distillery- Absynt 60% (kategoria: Absynt). Wśród Debiutów Roku znalazł się także Swing Top Orkisz 40% (kategoria: innowacja). „Medalem Debiut roku honorujemy to, co innowacyjne, wyjątkowe i najwyższej jakości w swojej kategorii. Pod uwagę branych było 315 próbek różnych alkoholi” – czytamy na witrynie internetowej. Cały artykuł o plebiscycie można przeczytać tutaj.

Degustacja produktów Craft Distillery w Warszawie

2018-01-23

Portal Spirtis zaprasza na degustację trunków Manufaktury Alkoholi Gatunkowych Copernicus w Warszawie. Degustacja została zaplanowana na 31 stycznia, godz. 19:00 w Klar Cocktail Bar, ul. Krakowskie Przedmieście 41. Uczestnicy będą mogli spróbować m.in.: London Ginu, Absyntu, Ziemniaka Kujwskiego, Orkiszu oraz Pigwy z Brandy de Jerez. Więcej informacji można nabyć pod niniejszym adresem.

Wyróżnienie dla projektu – Nicolaus Copernicus Premium Vodka

2018-01-18

W listopadzie projekt Nicolausa Copernicusa stworzony przez agencję Jekyll & Hyde Branding Studio został wyróżniony przez Packaging of The World – portal publikujący najlepsze projekty opakowań z całego świata. Wygląd tego wyjątkowego trunku został zainspirowany  rewolucyjnym dziełem Mikołaja Kopernika – „O obrotach sfer niebieskich”. To dla nas olbrzymi zaszczyt i powód do dumy. Zobacz szczegóły